Wat is de goedkoopste maaltijdset van het land?

0 Shares
0
0
0

Maaltijdpakketten kenden een enorme populariteit toen het land twee jaar geleden voor het eerst op slot ging, en voor sommige huishoudens zijn ze nog steeds een goede optie om de “wat eten we?” vraag.

Maar hoewel ze handig zijn, kunnen ze prijzig zijn.

We hebben de prijzen vergeleken van vier van de populairste maaltijdpakketten van Nieuw-Zeeland om te zien hoe ze zich verhouden.

Mijn Voedselzak

My Food Bag heeft ook drie andere aanbiedingen: Bargain Box, Fresh Start en Made.

Het biedt ook vegetarische, plantaardige, glutenvrije en gastronomische maaltijden.

LEES VERDER:
* Maaltijdplanning tech-ondernemers die dure maaltijdpakketdiensten willen vervangen
* Winkelen volgens een menuplan: New World papieren versie van My Food Bag
* Er is nog steeds veel vraag naar de voedselbezorgservice van Riverside Market

Het glutenvrije abonnement was het duurst. Voor vier personen gedurende vijf nachten bedragen de maaltijden $ 215,99 of $ 10,80 per bord.

Voor vier personen en vijf nachten komt de Bargain Box op $ 149,99 of $ 7,50 per bord.

Een ruwe vergelijking laat zien dat de 20 minuten durende Teriyaki Chicken Egg Noodles met Sesamzaadjes van Bargain Box $ 7,30 per portie voor vier personen zouden kosten als je al je ingrediënten zou kopen, met uitzondering van pantry-nietjes zoals olie en zout, van Countdown.

Kete Kai

Hun slogan is “zo goedkoop dat je denkt dat Karen in de boekhouding vol zit, of Mark in marketing een cijfer mist”, wat enigszins waar is met porties die slechts $ 4,60 kosten.

Voor vijf maaltijden voor vier personen komt de doos op $ 105, of $ 5,25 per portie.

Als je voor zes personen bestelt, komt het op $ 140, of $ 4,67 per portie. Maaltijden omvatten dingen als pompoensoep met spek, honingzoete citroenkip en saagkip.

Het bedrijf geeft ook $ 1 van elke maaltijdkit die aan de gemeenschap wordt gedoneerd, en bij elke bestelde maaltijdbox wordt er ook een andere gegeven aan iemand in nood. Vorig jaar betaalde het meer dan 2400 maaltijdpakketten uit aan zijn gemeenschapspartners.

HalloFresh

HelloFresh biedt drie boxen aan – klassiek, vegetarisch en de gezinsbox – en heeft verschillende recepten, waaronder gezinsvriendelijk, caloriearm en gastronomisch.

Voor vier maaltijden voor een gezin van vier kwam een ​​doos HelloFresh op $ 143,84.

GELEVERD

Voor vier maaltijden voor een gezin van vier kwam een ​​doos HelloFresh op $ 143,84.

Voor vier recepten om elke keer vier mensen te voeden, kwam het op $ 143,84, wat gemiddeld $ 8,99 per portie was, maar een gratis bezorging van $ 10 bracht het op $ 153,84.

Een van de populaire kipmaaltijden van HelloFresh, de Creole Chicken and Roast Veggie Toss, kwam uit op $ 9,02 per portie voor vier personen als alle ingrediënten bij Countdown waren gekocht.

In tegenstelling tot Woop Box en Bargain Box gebruikt HelloFresh geen scharrelkip, wat de prijs beïnvloedde.

Woop Box

Woop is de duurste maaltijdkit van de vier. Het heeft vijf plannen om uit te kiezen, waaronder vegetarische en glutenvrije opties.

De klassieke doos, die vier maaltijden voor vier nachten bevat, kwam uit op $ 220.

In tegenstelling tot de andere maaltijdpakketten, leverde Woop de meeste van zijn groenten en sauzen als voorgekookt en kant-en-klaar, en had hij minder items nodig die je misschien al in de voorraadkast hebt, dus de kooktijd werd bijna gehalveerd in vergelijking met My Food Bag en Hello Vers.

Een klassieke Woop Box, die vier maaltijden voor vier nachten bood, kwam uit op $ 220.

Geleverd

Een klassieke Woop Box, die vier maaltijden voor vier nachten bood, kwam uit op $ 220.

Het richtte zich ook meer op duurzaamheid, met een recyclingprogramma waarmee klanten alle schone verpakkingen kunnen inleveren voor recycling.

Het tandoori-kiprecept van de Woop Box kost $ 8,28 per portie voor vier personen.

Het vonnis

Elke maaltijdkit bood een scala aan maaltijden om aan alle uitgebreide dieetwensen te voldoen.

Ondanks dat het werd geadverteerd als een “koopje”, was de Bargain Box niet de goedkoopste op de markt voor een gezin van vier.

Kete Kai bood de goedkoopste doos met vijf maaltijden voor vier personen aan voor $ 5,25 per portie.

Geregistreerd voedingsdeskundige Claire Turnbull zei dat de voedingsbalans van de verstrekte maaltijden aanzienlijk varieerde van bedrijf tot bedrijf en afhankelijk was van het type plan en kit dat je koos.

“Er zijn een aantal bedrijven die echt gericht zijn op producten die alleen in NZ zijn en vrije uitloopaanbiedingen,” zei ze.

Dit was een van de redenen waarom Woop Box duurder was dan de andere.

“Anderen hebben meer geïmporteerde producten en goedkopere dierlijke producten. Dat zie je terug in de prijs”, zegt ze.

0 Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like